Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7574"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Snape se usmál na Draca? Horší věc se státnemohla. Chudák chlapec, to má asi spočítané. Jenom ještě k těm žíním černého jednorožce, měli jít k Hagridovi. U stropu v chaloupce visí kde co. Nehledě na to, že Hagrid má na tyhle artefakty nos, ovšem taky je moc blízko Jeho citronovému veličenstvu A.W.B.Brumbálovismileysmileysmiley
Voldemort ta pouta na něj neuvalil. Byl už jen šmouha/otisk duše, když Bellatrix a spol šli po jeho rodičích, tudíž to byl Brumbál, nikdo jiný dost mocný na to není a ten přeci nemohl dovolit, aby byl Vyvolený slabší než případný vyvolený.

Pokud jde o to datum i jméno, jsem si jistý, že Draco by mohl ovládat Nitrozpyt aspoň částečně, aby dokázal získat obraz těch snů, kde je určitě ona osoba.

Také mě napadá, že Harry od Snapea sežene tu žíni za toho mrtvého baziliška nebo aspoň za jeho část. Předpokládám, že několik žíní by se našlo, kdyby to dal jako inzerát někam smiley
Moc by mě zajímalo, jak kluci zválnou ten rituál..Fakt doufám, že se to podaří, páč si Nev nezaslouží být spoutaný v poutech. Beztak je na něj uvalil Voldemrd...:( No. Co dodat už sem si skoro ohryzala všechny nehty, takže si koukej pohnout s pokračkem...;-)

Hezký příběh, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

takle to vyřešit xD

úžasný x)
ooh, skvělá kapitolka, teda dost by mě zajímalo jak jsi přišla na ten nápad s Dobbym, to je geniální...smiley
21.08.2018 23:58:35
morituri
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one