takze dalsi dil po dlouhe dobe od AngelFubuki :-D

Pomalu se začalo rozednívat, když se prudce zvedl vítr. Kasumi se probudila s nepříjemným pocitem. Posadila se a snažila se přijít na jeho zdroj. Mezi stromy se začali objevovat vlci, mohla jich být dobře celá smečka. Kasumi tiše vzbudila Naruta. Kakashi už byl vzhůru a rozhlížel se, jestli nejsou někde schovaní další nepřátelé. Sasuke se připlížil k Narutovi a z rukávu se zablýskl kunai. Naruto se zřejmě zamýšlel k Sasukemu přidat, ale Kasumi ho zastavila. Klekla si, pohladila zem a její oči se rozzářily. Přitiskla Narutovu ruku k zemi. Ten cítil, jak z jeho těla uniká čakra. Kasumi vyskočila na nejvyšší možnou větev blízkého stromu a hlasitě zavyla. Kakashi se Sasukem zmateně vyhlíželi, odkud to vytí přicházelo. Naruto se chtěl postavit, ale uprostřed pohybu se zastavil a vyčerpáním klesl k zemi.
Zavál silný a studený vítr. Z temnoty se začala vynořovat stvoření podobná vlkovi, ale 10x větší. Vlci pocítili silnou převahu, ale jejich vůdce, černý vlk s jizvou na čele, zaútočil na Naruta.
Z opačné strany se bleskově vynořila obrovská tlapa a smetla černého vlka jedinou ranou. Ostatní vlci se staženými ocasy utekli pryč. Vlkodlaci z temnoty přicházeli ke Kasumi a jeden po druhém se měnili zpět v člověka. Poklonili se se slovy: „Je mi ctí sloužit! “
Jak se rychle objevili, tak rychle i zmizeli. Sasuke s Kakashim nechápavě hleděli na Naruta. Mysleli si, že se klaní jemu, protože Kasumi stála hned vedle něj, tu nicméně neviděli. Obrátila se k Narutovi: „Řekni něco, oni si myslí, že si je přivolal ty. “ Naruto se podíval na Sasukeho a zašklebil se: „Co tak zíráš? I já jsem trénoval.“ Rázně vykročil směrem, kde předpokládal nejbližší vesnici. Kakashi kývl směrem k Sasukemu, který byl evidentně vyvedený z míry, aby jej následovali.
Ve vesnici si dali pauzu, Sasuke ovšem hlídal každý Narutův krok. Tomu, to bylo v celku jedno, byl příliš vysílený než aby protestoval. Kakashi celou situaci vyhlížel zpoza knížky.

Po krátkém odpočinku dorazili k obrovské skále s postranním vchodem uprostřed rozlehlé savany. Zastavili se u nejbližšího výběžku a promýšleli další postup - jak se dostat dovnitř, aniž by byli zpozorováni. Kakashi se chvíli přehraboval v batohu, načež vytáhl tři náramky. „Co je to?“ zeptal se Sasuke. Kakashi nasadil oběma po jednom. „Vytvořil je výzkumný oddíl. Zabraňují nepříteli vycítit vaší čakru. “ „Šikovná hračka, “ odvětil Naruto.
Opatrně se přiblížili ke stěně jeskyně. Kakashi se chystal na zeď připevnit výbušný lístek, ale Naruto jej na přání Kasumi zastavil. Kakashi vypadal zaraženě, ale poodstoupil. Kasumi přiložila ruku ke skále a pootočila hlavu k Narutovi. „Dobře mě poslouchej. Vytáhni pět kunaiů a zabodni je do skály ve tvaru kruhu. Kruh musí být dost velký na to, aby jím prošel člověk. Spoj kunaie svojí krví tak, aby vytvořily pentagram. Nakonec polož ruku do jeho středu a nech sebou prostoupit mou sílu. “ Naruto poslechl jejích slov a vzápětí se ve zdi objevila černá díra. Naruto prošel skrz a ostatní ho následovali. Ocitli se v dlouhé chodbě. Náhle zaslechli kroky. Tak tak se stihli ukrýt ve vedlejší chodbě, když kolem nich prošli dva vědci. „Jsem rád, že Itachiho přesunuli na jinou základnu. Jestli ho přijde jeho malý bratříček osvobodit, nejspíš by to tady srovnal se zemí.“ Druhý jen pokýval hlavou a oba se jim ztratili z dohledu.
Naruto vrhl rychlý pohled na Sasukeho. Jeho oči byly prázdné, což nebylo dobré znamení. Kakashi se také otočil k Sasukemu: „Klid. Rozdělíme se - Sasuke půjde se mnou zjistit, kam odvedli Itachiho. Naruto, tebe bude zajímat jediné - proč shromažďují bijuu. Sejdeme se za půl hodiny u průchodu. “ Oba ninjové přitakali a zařídili se podle rozkazu. Naruto pozoroval Kasumi, která se dívala na druhou stranu chodby. Najednou chytla Naruta za ruku a táhla ho chodbou kupředu. „Co se děje?“ poplašeně vyjekl Naruto. "Takhle nás objeví! " Kasumi s nezvykle bouřlivým výrazem vyštěkla na odpověď: „Není to jedno? Stejně tady není nikdo, až na pár vědců, kteří sotva udrží v ruce kunai. “ Naruto se jí chtěl zeptat, proč je tak podrážděná, ale v půlce věty ho zastavil příšerný řev. Naruto klesl na kolena se zacpanýma ušima. Když se vzpamatoval, vypadal vystrašeně. „Co je to?“ Kasumi se zahleděla před sebe. „To je Rokubi no Raijuu. Moje sestra. Drží ji v zajetí a já tomu nehodlám nečinně přihlížet. " Chňapla Naruta za ruku a táhla ho dál, hlouběji do nitra jeskyně. Vstoupili do velké místnosti, obklopené velmi silnou čakrou. Před nimi stál oltář s malou urnou. Naruto se s obavami dotkl víka. V jeho mysli zavládl chaos. Když otevřel oči, prostor kolem byl pohlcen nekonečnou temnotou. Před ním klečela malá holčička se sklopenou hlavou. Pomalu se k ní přiblížil a pohladil ji po dlouhých hnědých vlasech. Děvčátko mu věnovalo nepřítomný pohled. Naruto se k ní sklonil. „Neboj se. Dostaneš se odsud.“ S těmito slovy otevřel urnu před sebou. Váza se roztříštila a na jejím místě se zhmotnila pravá podoba Rokubi no Raijuu. V tom okamžiku do místnosti vtrhli čtyři ninjové ze skryté deštné. Raijuu se proti nim rozběhla a jedním bleskovým úderem je odstranila. Otočila se k Narutovi a natáhla k němu svůj ocas. Když se ho dotknul, znovu se před ním objevila ta malá holčička. Kasumi se k ní rozběhla a objala ji.

Kakashi se Sasukem prohledali vrchní patra, odkud se objevili vědci na chodbě, ale zdálo se, že se spletli. Dorazili do slepé uličky. Chtěli se vrátit, když Sasuke pomocí Sharinganu prohlédl a zjistil tak, že ve zdi před nimi jsou dveře. Pod silou Kakashiho Raikiri vybouchly. Sasuke a Kakashi tak stanuli tváří tvář vyděšeným vědcům. Kakashi se ušklíbl. "Neposadíme se? "

Ve smluvenou dobu se všichni setkali před vchodem do jeskyně. „Co jste zjistili?“ zajímalo Naruta. „Naším cílem je Skrytá Deštná. Jak sis vedl ty?“ „Nic jsem nenašel. “ „Dobrá. Vrátíme se do Konohy. “ přikývl Kakashi. Sasuke chtěl protestovat, ale Naruto náhle omdlel. Ani jeden z jeho přátel nemohl tušit, nakolik jej setkání s Rokubi no Raijuu vyčerpalo.

to be continue :-D
14.06.2010 11:49:40
morituri
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one